logo przedsiebiorcy

Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do uczestwa w Kongresie Polskiej Przedsiębiorczości w postaci wideokonferencji, który odbędzie się dn. 26.03.2021r. o godz. 14.00. Organizatorami wydarzenia jest Prezes Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl Robert Składowski oraz Przewodniczący Klubu Parlamentarnego Koalicja Polska PSL UED Konserwatyści Władysław Kosiniak-Kamysz. Tematem spotkania będzie "Polscy Przedsiębiorcy - RAZEM. Powszechny Samorząd Gospodarczy narzędziem walki z kryzysem".

Czytaj więcej

W dniu 1 marca zostały wręczone nagrody w plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Firma Roku dla Kancelaria Finansowa LEX - Specjaliści ds. Sukcesji Biznesu.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że w ramach partnerskiej współpracy z uczelnią Collegium Humanum, przygotowaliśmy dedykowaną ofertę na wybrane kierunki z oferty Executive Master of Business Administration (MBA).

Czytaj więcej

Orły lądują u kolejnych laureatów. Nagrodę w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii Informatyka otrzymała firma WINS - Web Innovative Software.

Czytaj więcej

Rośniemy w siłę!
Powstał kolejny oddział naszej organizacji. Tym razem w na terenie Warmii i Mazur. Tworząc kolejne oddziały pragniemy działać jeszcze szerzej i łączyć jak największą liczbę przedsiębiorców.

Czytaj więcej

Z radością witamy kolejnego nowego członka Federacji.

Serdecznie witamy firmę Galeria Finansowa Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w pośrednictwie kredytowym, sytuacjach z pozoru bez wyjścia związanych z konsolidacją kredytów oraz doradztwie kredytowym.

Czytaj więcej

W dniu 8 lutego 2021 roku odbyło się kolejne spotkanie przedsiębiorców z Władysławem Kosiniakiem Kamyszem, na którym z ramienia Federacji uczestniczyli Członkowie Zarządu - Andrzej Kowalczyk, Piotr Podgórski, Filip Woźniakowski, Hieronim Jurga.

Czytaj więcej

Ponad 70 tysięcy barów, restauracji, lokali gastronomicznych, kilkanaście tysięcy sal sportowych i rekreacyjnych nie działa od bez mała roku. Zatrudniają ponad milion ludzi, a do tej liczby należy dodać pracujących w firmach kooperujących. To gospodarczy potencjał kraju, o czym zapominają rządzący w zamian proponując jedynie namiastkę pomocy państwa.

Czytaj więcej

Jest Nam niezmiernie miło powitać nowego członka w Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl

Czytaj więcej

Miło Nam poinformować, że w dniu 26.01.2021r. w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl gościliśmy Prezesa Krzysztofa Reniewski firmy BudRen Sp. z o. o., który otrzymał z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowski oraz Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik Orła Polskiego Budownictwa.

Czytaj więcej

Nagroda w Plebiscycie Orły Polskiego Budownictwa w kategorii: Generalny Wykonawca otrzymuje Firma Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Sp. k.

Czytaj więcej

W dniu 25.01.2021 r. w imieniu firmy Korporacja Radex S.A. Pan Marcin Chrobak odebrał nagrodę Orła Polskiego Budownictwa w kategorii: Inwestor Zastępczy z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowski oraz Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik. Wręczono również nagrodę dla Prezesa Korporacji Janusza Sobieraja jako Manager Roku 2020.

Czytaj więcej

Firma Medan Sp. Jawna otrzymała Orła Polskiej Przedsiębiorczości 2020 oraz uzyskała tytuł Firma Roku 2020, a w imieniu firmy nagrodę odbierał Pan Sebastian Baran, natomiast Dyrektor Generalny Firmy Pan Władysław Pawlak otrzymał Nagrodę Specjalną i Statuetkę: Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości. Wręczanie nagród odbyło się z rąk Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik.

Czytaj więcej

Miło Nam poinformować, że Stefan Pustelnik właściciel Przedsiębiorstwa Remontowo-Budowlanego „STEBUD" odebrał dwie nagrody: Menedżer Roku 2020 i Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2020 z rąk Doradcy Zarządu Federacji Roberta Pacierpnik.

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane BUDECON S.A. działa na rynku polskim w branży budowlanej od 1995 roku. Zakres działalności obejmuje kompleksowe wykonawstwo obiektów o różnym przeznaczeniu, w tym obiektów przemysłowych, usługowych, handlowych, budynków mieszkalnych.
W roku 2020 Uzyskało dwa tytuły: Orzeł Polskiego Budownictwa 2020 w kategoriach: Generalny Wykonawca oraz Budownictwo Przemysłowe i Specjalistyczne. Na zdjęciu Prezes Zygmunt Pucharski oraz Viceprezes Edyta Pucharska, a nagrodę wręczył Robert Pacierpnik.

Czytaj więcej

Miło Nam poinformować, że w dniu 22.01.2021 r. w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiębiorcy.pl firmie HIIT Group Usługi Detektywistyczne i Wywiadowcze z rąk Prezesa Federacji Roberta Składowski oraz Doradcy Zarządu Roberta Pacierpnik wręczono Nagrodę w Plebiscycie Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii: Usługi dla Firm i Ludności w Zakresie Detektywistycznym i Wywiadowczym.

Czytaj więcej

W dniu 15 stycznia 2021 roku odbyło się wręczenie nagród dla Powiatowego Centrum Medycznego Sp. z o.o. NZOZ Szpitala Powiatowego w Wieruszowie. Nagrodę dla Placówki wraz z tytułem Firma Roku w kategorii: Medycyna odebrała Pani Prezes Zarządu Eunika Adamus. Dodatkowo Kapituła przyznała Pani Prezes nagrodę Menedżer Roku 2021. Z ramienia Federacji nagrody wręczył Rafał Krysiukiewicz.
GRATULUJEMY ! ! !

Czytaj więcej

W dniu 21 stycznia 2021 roku odbyło się posiedzenie Prezydium Zarządu Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Było to pierwsze posiedzenie po wyborze na nowego przewodniczącego WRDS. Robert Składowski – Prezes Zarządu Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców wyraził nadzieję, że prace WRDS pomimo trudnej sytuacji wywołanej pandemią i ograniczeniami, jakie za sobą niesie, będą sprawne i owocne.

Czytaj więcej

Firma Uni-Box otrzymała Orła Polskiej Przedsiębiorczości oraz uzyskała tytuł Firma Roku 2020. Prezes Federacji Robert Składowski wręczył Józefowi Mrożkiewicz założycielowi firmy tytuł "Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości".

Czytaj więcej

W dniu dzisiejszym w studio Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców Przedsiebiorcy.pl odbyło się wręczenie nagrody firmie ASB Construction Spółka z o.o. Orła Polskiego Budownictwa w kategorii Infrastruktura Inżynieryjna i Drogowa złożył na ręce Prezesa Spółki Andrzeja Biernat Prezes Federacji Robert Składowski.

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces