logo przedsiebiorcy

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Warszawskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. zaprasza na Nadzwyczajną Galę Tenorów, która odbędzie się 8 marca 2020 r.

Czytaj więcej

Firma Excellence Travel przygotowała specjalną ofertę wyjazdu na mecze reprezentacji Polski.

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. oraz Europejska Fundacja Promocji Sztuki Wokalnej zapaszają na Noworoczną Galę Operowo-Operetkową, która odbędzie się 1 stycznia 2020 roku o godzinie 19.00 w Warszawskim Domu Technika NOT.

Czytaj więcej

Restauracja Świętoszek Tartuffe - członek Stowarzyszenia Prywatnych Przedsiębiorców Warszawskiego Traktu Królewskiego - ma zaszczyt zaprosić Państwa na wspólne biesiadowanie w oczekiwaniu nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Czytaj więcej

Polscy sadownicy stowarzyszeni w Klastrze POLSKA NATURA – dzięki szerokiej współpracy z naukowcami w zakresie innowacyjnych form prowadzenia sadów – uzyskali jabłka marki AMELA – ZERO POZOSTAŁOŚCI PESTYCYDÓW.

Czytaj więcej

Specjalnie dla członków federacji Przedsiębiorcy.pl firma TS MEDIA przygotowała ofertę na świąteczny zestaw prezentowy.

Czytaj więcej

Hotel Mazurkas znów zaprasza, na 11-sty już "SYMPOZJON W MAZURKASIE".

Czytaj więcej

Grupa Krotoski, salon Warszawa - Nadarzyn, przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl promocyjną ofertę na zakup wybranych modeli Volkswagena z rabatem o wartości od 8.000 PLN do 20.000 PLN.

Czytaj więcej

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Warszawskiego Domu Technika NOT Sp. z o.o. - członka Przedsiębiorcy.pl

Czytaj więcej

Grupa Krotoski przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl ofertę na zakup kompletu kół zimowych.

Czytaj więcej

Grupa Krotoski dla członków Przedsiębiorcy.pl przygotowała możliwość zakupu wybranych modeli Skody z uwzględnieniem promocyjnych rabatów.

Czytaj więcej

Grupa Krotoski - jako członek Federacji, w ramach nawiązywania kontaktów biznesowych, przekazuje informację o możliwości zakupu wybranych modeli Audi z uwzględnieniem promocyjnych rabatów.

Czytaj więcej

Zapraszamy do wzięcia udziału w III Międzynarodowej Konferencji Naukowo Technicznej pt.: "Problemy Inżynierii Bezpieczeństwa Obiektów Antropogenicznych.", która odbędzie się w dniach 19-20 września 2019 r. w Warszawskim Domu Technika NOT.

Czytaj więcej

Tym razem w ramach inicjatywy "Mazurkas po godzinach" jeden z naszych członków – MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel**** chciałby zaprosić Państwa na niezwykle ciekawe warsztaty - "Znajdź i kształtuj swój głos", które poprowadzi Marek Ravski - trener głosu, aktor, światowej sławy wokalista, twórca autorskiej metody, która w szybkim tempie przywraca prawidłowe odruchy oddechowe.

Czytaj więcej

Serwis Cyfrowisko.pl to wiarygodne źródło prostych porad z zakresu cyberbezpieczeństwa.

W odpowiedzi na brak jednolitej kampanii edukacyjnej w zakresie cyberbezpieczeństwa firma Cracklab uruchomiła dedykowany tej tematyce serwis internetowy.

Czytaj więcej

Firma WROSYSTEM (www.wrosystem.pl) posiada na sprzedaż 2 sztuki podestu ruchomego marki Rothlener PB Lift Technik S100-8HD.

Czytaj więcej

Firma WROSYSTEM (www.wrosystem.pl) posiada na sprzedaż 3 szt podestu ruchomego marki Rothlener PB Lift Technik S06-7GEC.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na roztańczoną 41. edycję FORUM HUMANUM MAZURKAS (FHM), która odbędzie się w sobotę 27 lipca o godz. 17:30 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

W koncercie zatytułowanym "Póki my żyjemy..." zaprezentują się młodzi tancerze ze znakomitych zespołów z Kurytyby w Brazylii, Chicago (USA) oraz z zaprzyjaźnionego z Forum Humanum Mazurkas Zespołu Pieśni i Tańca Politechniki Warszawskiej w nowym programie.

Czytaj więcej

Firma MDDP spólka akcyjna Akademia Bizesu spółka komandytowa dla członków Przedsiębiorcy.pl przygotowała specjalną ofertę: 10% zniżki na szkolenia z zakresu podatków, rachunkowości oraz finansów i controllingu.

Czytaj więcej

Szanowni Państwo serdecznie zapraszamy na 40-te już wydanie kulturalne z cyklu FORUM HUMANUM MAZURKAS (FHM), które odbędzie się w niedzielę 30 czerwca o godz. 17:00 w hotelu MCC MAZURKAS.

Czytaj więcej

Mamy olbrzymią przyjemność zaprosić Państwa do Hotelu Mazurkas na kolejne spotkanie z cyklu „Mazurkas po godzinach”. Bohaterem wieczoru będzie Daniel Olbrychski – znakomity aktor, mistrz słowa, legenda polskiej kinematografii. W czasie spotkania nie zabraknie wirtuozerii słowa, anegdot z życia scenicznego i dyskusji z publicznością. Spotkanie z artystą poprowadzi Andrzej Bartkowski – Prezes MCC Mazurkas.

Czytaj więcej

Jest jedną z największych firm dealerskich w Polsce, która powstała w 1987 roku. Aktualnie zatrudnia ponad 1400 pracowników.
Jest autoryzowanym dealerem marek; Volkswagen, Audi, Porsche, Seat, Skoda, Volkswagen Samochody Użytkowe.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy Państwa do Hotelu Mazurkas na kolejne spotkanie z cyklu „Mazurkas po godzinach”. Bohaterem wieczoru będzie Waldemar Malicki – wirtuoz fortepianu. Twórca Filharmonii Dowcipu zaprezentuje program pełen muzyki i humoru, nie pozbawiony refleksji.

Po koncercie rozmowę z artystą poprowadzi Andrzej Bartkowski – Prezes MCC Mazurkas. Zaprosimy Państwa również na degustację kilku dań naszych Szefów Kuchni.

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. oraz Europejska Fundacja Promocji Sztuki Wokalnej zapaszają na WIOSENNY KONCERT DLA MAMY.

Czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy na warsztaty z cyklu "Mazurkas po godzinach". Tym razem tajniki wiecznej młodości zdradzi nam Patrycja Marciniak - kosmetolog, właścicielka Instytutu Medika, którego ambasadorką jest stylistka gwiazd Wiganna Papina. Dowiemy się m. in. jak pielęgnować skórę i na czym polega "face fitness". Pod okiem prowadzącej wykonamy również proste ćwiczenia, które pozwolą nam na długo zachować młody wygląd twarzy.

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. zaprasza na góralski wieczór z twórczością Marii Dudek i Stanisława Bąka.

Czytaj więcej

Z wielką przyjemnością zawiadamiamy, iż członek Przedsiębiorcy.pl Excellence Travel został oficjalnym Partnerem w dystrybucji Biletów VIP Kadry Narodowej na rok 2019/2020.

Zapraszamy na wydarzenie sportowe rozgrzewające kibiców do czerwoności -10 czerwca 2019 na Stadionie Narodowym

Czytaj więcej

Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o. członek Przedsiębiorcy.pl zaprasza na wystawę pt. "Ziemia Święta" przedstawione w 22 obrazach.

Czytaj więcej

Coraz cieplejsze dni zachęcają do częstszych spotkań. Szukasz miejsca na wiosenny event? Zorganizuj konferencję w kwietniu lub maju i sprawdź jakie wiosenne niespodzianki oferuje MCC MAZURKAS Conference Centre & Hotel ****!

Czytaj więcej

Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie z kulturą i sztuką w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel****. W sobotę 6 kwietnia o godz. 17:00 na scenie XXXIX Forum Humanum Mazurkas wystąpi ceniony na całym świecie Zespół Pieśni i Tańca ŚLĄSK im. Stanisława Hadyny, a Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Business Centre Club.

Czytaj więcej

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "KIEL-TECH" - członek Przedsiębiorcy.pl, działający na rynku od 30 lat - zaprasza do skorzystania ze swojej oferty, szczególnie na teczki i pudła do przechowywania dokumentów.

Czytaj więcej

Restauracja Żurawina przy ulicy Żurawiej 32 – to miejsce z duszą. Eleganckie wnętrza, kulinarny kunszt oraz doskonała lokalizacja w centrum Warszawy zachwyca i przyciąga jednocześnie.

Czytaj więcej

Jako nowy członek Federacji Pracodawcy.pl, pragniemy serdecznie zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w najbliższej edycji Forum Humanum Mazurkas, która odbędzie się w sobotę 9 marca o godz. 17:00 w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

Czytaj więcej

Do Restauracji Sheesha Lounge zapraszamy codziennie od godziny 10:00. Wyśmienite śniadania, co tydzień nowe menu lunchowe i bogata karta dań gwarantują różnorodność serwowanych potraw.

Czytaj więcej
Firma AndBud - członek Przedsiębiorcy.pl oferuje:
Czytaj więcej

Ritual Club  to niezwykłe miejsce na klubowej mapie Warszawy. Jako jedyny lokal tego typu jest dla Państwa otwarty codziennie, zawsze od godziny 22:00. Wieczorem cocktail bar. Nocą klub, w którym panuje jedyna w swoim rodzaju ciepła atmosfera, która skłania do świetnej zabawy aż do rana. Tu każda spędzona chwila jest swoistym rytuałem.

Czytaj więcej

Social Factory - nowy członek Przedsiębiorcy.pl przedstawia swoją ofertę zachęcając do współpracy.

Czytaj więcej

W Warszawskim Domu Technika NOT Sp. z o.o. 26 lutego 2019 r. (wtorek) o godzinie 19.00 odbędzie się Charytatywny Koncert Młodych Talentów Wydziału Jazzu.

Czytaj więcej

Grupa PETECKI przedstawia nowy system drzwi przesuwnych HS evolutionDrive.

To produkt, który poprzez wysublimowaną budowę systemu, 5-komorowe skrzydła, ramy oraz uszczelnienie środkowe gwarantuje wyśmienite właściwości cieplne.

Czytaj więcej

Specjalnie dla członków naszej federacji firma Excellence Travel przygotowała ofertę w postaci karty członkowskiej concierge.
Promocja trwa do 28.02.2019 r.

Czytaj więcej

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek Przedsiębiorcy.pl - z początkiem roku 2019 została przedstawicielem południowokoreańskiej marki K-SURGE na Europę.

Czytaj więcej

IV Zjazd organizowany wspólnie z XXVI Kongresem odbędzie się pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości, w ramach Programu Wieloletniego „Niepodległa” w Krakowie (13-15 czerwca 2019 r.).

Czytaj więcej

Potrzebujesz sali do wynajęcia na spotkanie biznesowe, szkolenia, kursy, imprezę okolicznościową lub powierzchnię biurową w samym centrum Warszawy?
Poznaj ofertę Warszawski Dom Technika NOT Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Firma Koperfam dla członków Przedsiębiorcy.pl oferuje 10% rabatu na produkty z oferty Koperfam SPA&Wellness.

Czytaj więcej

Dla członków Przedsiębiorcy.pl firma Excellence Travel przygotowała specjalną ofertę na wyjazd na mecz Polska-Austria (w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy).

Czytaj więcej

Fundacja Akcelerator Innowacji zaprasza do skorzystania z usług doradczych dofinansowanych na poziomie 80% w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020, konkurs „Bon na doradztwo”.

Czytaj więcej

Firma Excellence Travel przygotowała dla członków Przedsiębiorcy.pl specjalną ofertę na Ligę Mistrzów.

Czytaj więcej

Firma ElektroUnion Sp. z o.o. - członek Przedsiębiorcy.pl - z początkiem roku 2019 została reprezentantem niemieckiej
marki BLAUPUNKT w asortymencie: Oświetlenie i źródła światła LED oraz baterie użytkowe (powszechnego użytku) – BLAUPUNKT Licht&Batterien.

Czytaj więcej

Dla członków federacji firma SOLARIS OZE przygotowała specjalną ofertę - 10% rabatu na instalację fotowoltaiczną w Państwa firmie.

 

Czytaj więcej

Łączymy

Inspirujemy

Wspieramy sukces